Haberin Gücü
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

    U19 Milli Takımı, Belarus'u 2-1 yendi

    U19 Milli Takımı, Belarus'u 2-1 yendi

    Tarih 31 Temmuz 2019, 18:08 Editör Haber Editörü

    U19 Milli Takımımız, Minsk şehrinde oynadığı hazırlık maçında Belarus'u 2-1 yendi.

    Milli Takımımızın gollerini 46.dakikada Atalay Yıldırım ve 90.dakikada İlkay İşler kaydederken, Belerus'un golünü 8.dakikada penaltıdan Aleh Nikifarenka attı. U19 Milliler, Belarus ile 1 Ağustos Perşembe günü bir hazırlık maçı daha oynayacak. Ayrıca, Genç Milli Takımlar Sorumlusu ve Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas maçı tribünden takip etti.
     
    Stat: BFF Stadium Minsk
     
    Belarus: Artur Malieyski, Hleb Hurban (Dk.63 Aliaksandr Luzan), Taisir Adamchyk, Mikita Supranovich, Vadzim Pihas (Dk.75 Mikita Ivaniutsenka), Uladzislau Rusenchyk, Yauheni Huletski, Anton Bahdanau, Jan Shcherbakovski (Dk.63 Kiryl Palkhouski), Aleh Nikifarenka (Dk.67 Mikalai Makarevich), Uladzislau Lozhkin (Dk.63 Uladzislau Belashevich)
     
    Türkiye: Muhammet Taha Tepe, Batuhan Ekinci (Dk.80 Arda Belen), Süleyman Luş, Fatih Tultak, Erdoğan Kaya (Dk.46 Işık Kaan Arslan), Güney Gencel, Fırat Güllü (Dk.46 Cihan Aydın), İlkay İşler, Taha Tunç, Ali Yavuz Kol (Dk.46 Atalay Yıldırım), Ege Özkayımoğlu (Dk.46 Muhammet Arslantaş)
     
    Sarı Kartlar: Dk.75 Güney Gencel, Dk.82 Aliaksandr Luzan
     
    U19 Milli Takımı'nın Belarus hazırlık maçları aday kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:
     
    Kaleciler: Ersin Destanoğlu (Beşiktaş A.Ş.), Muhammet Taha Tepe (Altınordu A.Ş.)
     
    Defans: Erdoğan Kaya (Beşiktaş A.Ş.), Batuhan Ekinci (Fenerbahçe A.Ş.), Işık Kaan Arslan (Galatasaray A.Ş.), Süleyman Luş (Galatasaray A.Ş.), Yusuf Can Esendemir (Altınordu A.Ş.), Arda Belen (Kardemir Karabükspor), Fatih Tultak (Kardemir Karabükspor), Atakan Gündüz (Altınordu A.Ş.)       
     
    Orta Saha: İlkay İşler (Beşiktaş A.Ş.), Ege Özkayımoğlu (Göztepe A.Ş.), Fırat Güllü (Galatasaray A.Ş.), Güney Gençel (Galatasaray A.Ş.), Yusuf Talum (Göztepe A.Ş.), Atalay Yıldırım (Altınordu A.Ş.), Cihan Aydın   (Kardemir Karabükspor), Taha Tunç (Trabzonspor A.Ş.)
     
    Forvet: Ali Yavuz Kol (Galatasaray A.Ş.), Muhammet Arslantaş (Medipol Başakşehir FK)
     
    Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas
     
    Teknik Direktör: Ahmet Ceyhan
     

    Bu haber 1019 defa okunmuştur.

    Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

    Spor

    Cumhurbaşkanı Erdoğan, Paralimpik Yüzme Şampiyonası'nda dereceye giren Sümeyye Boyacı ile Sevilay Öztürk'ü kabul etti

    Cumhurbaşkanı Erdoğan, Paralimpik Yüzme Şampiyonası'nda dereceye giren Sümeyye Boyacı ile Sevilay Öztürk'ü kabul etti İşte detay...

    Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Orhangazi Hürspor Kulübü birlik ve dayanışma gecesine katıldı

    Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Orhangazi Hürspor Kulübü birlik ve dayanışma gecesine katıldı İşte detay...

    HAVA DURUMU

    Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


    RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

    Altyapı: MyDesign Haber Sistemi